Volné pracovní místo Finační a mzdová účetní

4.10.2016
SIKYTA, spol. s r.o.
Místo pracoviště
116, Špindlerův Mlýn, 543 51, Špindlerův Mlýn
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

FINAČNÍ A MZDOVÁ ÚČETNÍ
Náplň práce:

  • Kompletní zajištění zpracování účetní, daňové a mzdové agendy společnosti v souladu s platnou legislativou.
  • Zodpovědnost za archivaci všech dokumentů svěřené agendy.
  • Příprava podkladů z účetního systému, základní analýzy na vyžádání manažera.
  • Příprava daňových přiznání.
  • Průběžná komunikace s účetními a daňovými poradci, finančním úřadem.
  • Aktivní účast při kontrolách ze strany státních institucí.

    Požadujeme:

· VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
· Praxi v oblasti finančního účetnictví a daňové problematiky.
· Velmi dobré znalosti účetních a daňových předpisů.

  • Příjemné vystupování, komunikační schopnosti a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Smysl pro zodpovědnost,dis­krétnost, loajálnost, pečlivost a týmovou spolupráci, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresové zátěži, komunikativnost
  • Trestní bezúhonnost a případné reference

Nabízíme:

-Práci na hlavní pracovní poměr, odpovědnou a samostatnou práci.

  • Možnost profesního rozvoje v prostředí prosperující firmy.
  • Přátelsk&yacu te; a dynamický pracovní kolektiv
  • Firemní benefity – bonusy/prémie, mobilní telefon, slevy na produkty využívané firmou, příspěvek na stravování