Volné pracovní místo  Finanční a personální specialista/specialistka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Úvazek plný nebo zkrácený, počet hodin týdně 20 - 40.
Typ PPV na hlavní pracovní poměr nebo DPP.
Náplň práce:
1) Granty a dotace - aktivní vyhledávání dotačních a grantových programů, zpracování a podání žádostí, vyúčtování dotací, spolupráce s externí účetní
2) Finance a controlling - příjem faktur, vystavování faktur, kontrola faktur, finanční evidence, zadávání plateb k úhradě, komunikace s externí účetní, vymáhání pohledávek
3) Personalistika - zpracování, vedení, evidence a kontrola personální dokumentace, vyhledávání nových zaměstnanců, komunikace s ÚP, zpracování inzerce
Požadujeme: - pečlivost, spolehlivost, samostatnost, učenlivost, analytické myšlení, min. SŠ vzdělání ekonomického směru nebo praxe v oboru podmínkou, znalost ekonomického systému Pohoda výhodou, znalost a orientace v účetnictví, praxe v kontrolingu, dobrá znalost MS Office / Excel
Nabízíme: - práci v rostoucí sportovní organizaci, práce v mladém sportovním kolektivu, možnost růstu v závislosti na růstu organizace, práce vhodná pro studenty, absolventy, místo výkonu práce - office - Pardubice, notebook a mobilní telefon, úplný nebo částečný pracovní úvazek, možná externí spolupráce, HPP, DPP, případně ŽL, plánovaný nástup od 1.8.2016
První kontakt e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016 do 31.7.2017