Volné pracovní místo  Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 13 400–40 000 Kč / měsíc

Náplň práce: správa a péče o pojistný kmen, práce na zaběhnutém obchodním místě, klientské poradenství a sjednávání smluv.
Nabízíme:finančně zajímavé ohodnocení, finanční podpora po dobu 12 měsíců (adaptační proces), odborná podpora (školení), technická podpora, benefity, odměny, flexibilní prac. doba, práce u klientů, vhodné i pro absolventy.
Požadavky: minimálně ukončené středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost, základní znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B, reprezentativní slovní projev, samostatnost, nekonfliktnost, všeobecný přehled, flexibilita.
Předchozí praxe v oboru výhodou, není však podmínkou.
Doplňující informace: práce z počátku na dohodu o provedení práce (2 měsíce), následně dle domluvy. Životopis zasílejte na e-mailovou adresu kontaktní osoby. Vybraní uchazeči budou následně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017