Volné pracovní místo  Finanční specialista

Lokalita Písek
Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 26 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vedení účetnictví
  • analýza finančních údajů a podávání zpráv na poradách vedení
  • hlavní kniha, evidence pohledávek, evidence závazků, pokladní deník a ostatní evidence
inventarizace (roční a pravidelná)
  • spolupráce s auditory, finančním úřadem, ostatními společnostmi skupiny ADVICS a pobočkami
  • kontrola úvěrů – sledování plateb, evidence závazků, hodnocení úvěrů
  • vnitropodniková fakturace a převody
  • příprava přiznání daně z příjmu právnických osob a sestavení účetní závěrky
  • hmotný a nehmotný majetek – evidence, techn. zhodnocení, účetní a daňové odpisy, vyřazení /
cash flow management
Požadujeme:
  • VŠ ekonomického směru nebo SŠ ekonomického směru s *3 letou praxi v oboru
  • schopnost pracovat jako člen týmu
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • výborné komunikační schopnosti
  • znalost daňové soustava ČR, účetní pravidla
  • práce s počítačem (znalost programů MS Office)
Nabízíme:
  • až pět dnů placeného volna navíc
  • měsíční, půlroční a roční bonusy
  • zajištění kurzů a školení pro rozvoj pracovních dovedností
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravu v jídelně v objektu závodu
  • příspěvek na podporu týmových mimopracovních aktivit

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2014 do 3.11.2014