Volné pracovní místo  Finanční účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

FINANČNÍ ÚČETNÍ
Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání nejlépe ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví, základní orientace v oblasti DPH, znalost práce s MS Office (Word, Excel), zkušenosti z oblasti zpracování nájemného výhodou, bezúhonnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.
Náplň práce: kompletní zpracování účetnictví společenství vlastníků jednotek. Zodpovědnost za účtování, bankovní operace, zpracování daňového přiznání, závěrkové práce, účetní závěrku. Součástí práce je jednání s úřady a bankou, jednání se zástupci společenství vlastníků jednotek.
Vedení spisové agendy a archívu ekonomického úseku. Zpracování přiznání k dani z přidané hodnoty a související agendy.
Nabízíme: možnost prodloužení doby určité, perspektivní práce a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy.
První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem na: použijte odpovědní formulář nebo poštou na výše uvedenou adresu. Termín výběrového řízení bude sdělen.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017