Volné pracovní místo FRÉZAŘ CNC

2.12.2016
MODIA, s.r.o.
Místo pracoviště
131, Hruškové Dvory, 586 01, Jihlava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
18 000 Kč / měsíc
Směnnost
Dvousměnný provoz
Pracovní období
od 2.1.2017

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové dvory 131.
Náplň práce:

  • samostatně provádí frézařské práce podle výkresové dokumentace pro kusovou výrobu

Požadujeme:

  • min. SOU strojního zaměření
  • praxe na dané pozici minimálně 3roky
  • znalost čtení technické dokumentace
  • manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost

V případě, že máte o uvedenou pozici zájem a splňujete naše požadavky, zašlete svůj životopis na: poslat email Do předmětu zprávy uveďte „FRÉZAŘ – MODIA“.

Benefity

  • Jiné výhody – zaměstnanecké benefity
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Odpovězte na tuto nabídku

Komu DiS. Blanka Přibylová, personalistka (MODIA, s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti MODIA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MODIA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.