Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Obráběč kovů
Lokalita:
Tábor
Zveřejnil:
Úřad práce Tábor
Může se Vám hodit:
Obráběč kovů Tábor

Volné pracovní místo frézař

12.5.2016
BRISK Tábor a.s.
Místo pracoviště
Vožická 2068, Tábor, 390 02, Tábor
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

pož.: střední odborné vzdělání s výučním listem, manuální zručnost, orientaci v technických dokumentech a v práci s měřidly, spolehlivost, pečlivost, praxi v oboru,
„Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, práci na 1–2 směny, týden dovolené navíc, závodní lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí a slevu v podnikové prodejně.“
náborový příspěvek 5000,– Kč
nástup možný ihned – na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
kontakt: zasláním životopisu, inf. i na č. tel.:  poslat email

Podobné nabídky práce

Svářeč CO2 135 zak: kurz, Mladá Boleslav 35.000,-Kč
Vyrábí svařované komponenty rámu pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
aktivní
operátor CNC strojů
programování a seřizování CNC strojů, pož.: vyučení, prac.doba od 6:00 do 23:00 hod. ve dvousměnném provozu, nástup možný ihned, příspěvek na dopravu, sociální výhody, vhodné i pro cizince, kontakt e-mailem
Pavel Šteker Vožická 620, Tábor Plný úvazek
včera
obsluha přesných brusek
Náplň práce: kompletní obsluha brusek BUAJ 28, kontrola kvality obrobku, práce s výkresovou dokumentací, zodpovědnost za údržbu stroje. Požadujeme: SOU a SŠ technického směru, znalost technické výkresové dokumentace, samostatnost, ...
VSJ - strojírna CZ a.s. Chýnovská 535, Planá nad Lužnicí Plný úvazek
aktivní
strojírenský dělník - řezač
Požadujeme řidičský průkaz sk.B, řidičský průkaz VZV výhodou, samostatnost. Praxe při práci s CNC pásovou pilou výhodou. Příspěvek na stravování, ubytování v areálu společnosti
aktivní
strojírenský dělník
NStrojírenský dělník-manipulant. Požadujeme ochotu k fyzické práci, řidičský průkaz sk.B a řidičský průkaz VZV, samostatnost. Praxe při práci s pásovou pilou výhodou. Příspěvek na stravování, ubytování v areálu společnosti, prémie ...
aktivní
obsluha obráběcího stroje CNC
kompletní obsluha CNC soustruhu, kontrola kvality výrobku, práce s výkresovou dokumentací, zodpovědnost za údržbu stroje a nástrojů. pož.: SOU nebo SOŠ technického směru, znalost technické výkresové dokumentace, samostatnost, zod ...