Volné pracovní místo  fundraiser

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO VÁS ČEKÁ
Udržování vztahů a kontaktů se stávajícími dárci a péče o ně
Oslovování potencionálních individuálních a firemních dárců
Příprava a řízení fundraisingových kampaní a akcí
Tvorba fundraisingové strategie Charity Jindřichův Hradec
Vedení agendy týkající se získaných darů (potvrzení o darech/ darovací smlouvy, evidence dárců, správa veřejných sbírek…)
NABÍZÍME:
Zaměstnání na 0,5 úvazku v Jindřichově Hradci za 16.000 Kč na měsíc
Flexibilní pracovní dobu, s možností práce z domova
Nestereotypní, smysluplnou a kreativní práci v příjemném kolektivu rozvíjející se Charity
Podporu v oblasti rozvoje a vzdělávání
Možnost podílet se na rozvoji Charity Jindřichův Hradec, prostor pro seberealizaci
POŽADUJEME
min SŠ vzdělání , trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Řidičský průkaz typu B
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Teams…)
Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, osobnostní zralost
Zájem poznávat prostředí Charity, ztotožnění s jejími cíli a hodnotami
Zkušenosti z oblasti fundraisingu, orientace v prostředí neziskové organizace či
sociálních služeb výhodou
Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 5. 3. 2024 na
email: použijte odpovědní formulář Vybraní uchazeči budou pozváni k
osobnímu pohovoru. Nástup možný ihned. Více informací na tel.: použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 26.2.2024

Máte zájem o nabídku fundraiser?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Miroslava Mayerová z Charita Jindřichův Hradec

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku fundraiser

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.