Volné pracovní místo FUNDRAISER

16.1.2015
Oblastní charita Hradec Králové
Místo pracoviště
Komenského 266/3, Hradec Králové, 500 03, Hradec Králové
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

FUNDRAISER

  • PP na dobu určitou od 1.4.2015 do 31.3.2016, po uplynutí doby určité, možnost po oboustranné dohodě, prodloužení pracovního poměru
  • Náplň práce: fundraiser aktivně navazuje nové kontakty s dárci (jednotlivci i firmami), jedná s nimi, soustavně udržuje stávající kontakty. Spolupráci s dárci systematicky eviduje. Tvoří a naplňuje dlouhodobou fundraisingovou strategii. Týmově spolupracuje, komunikuje v rámci OCH HK. Je zodpovědný za udržování dobrých vztahů OCH HK s dárci a s veřejností, podílí se na šíření dobrého jména organizace
  • Požadujeme: vzdělání: VŠ, VOŠ, SŠ; praxe, zkušenosti v oblasti fundraisingu pro NNO výhodou; ztotožnění se s hodnotami charity (Etický kodex Charity ČR) a s její činností; pohotovost, pružnost, schopnost improvizace, tvořivost; spolehlivost, vytrvalost, systematičnost; samostatnost v plánování i práci, schopnost týmové spolupráce; komunikační dovednosti (empatie, takt, reprezentativní vystupování, schopnost naslouchat, sebedůvěra, schopnost požádat, vyjednávat, argumentovat); uživatelská znalost práce na PC, výborná znalost psaného projevu; bezúhonnost; aktivní řidič, znalost alespoň jednoho cizího jazyka; znalost sociálních služeb a charitního prostředí výhodou, práce v NNO výhodou
  • Nabízíme: tvořivou a samostatnou práci; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s výhledem pokračování v případě oboustranné spokojenosti; zázemí stabilní neziskové organizace, přátelský tým; dovolená navíc
  • Pozice je vhodná i pro OZP
  • V případě zájmu zašlete do 4. 2. 2015 na adresu poslat email následující dokumenty: strukturovaný životopis obsahující údaje o Vašich profesních předpokladech; kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení; motivační dopis; krátkou úvahu na téma „Jak získám a udržím nové dárce?“ (max. 1 strana A4); prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.“
  • O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 13. 2. 2015.
  • Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení – pátek 20. 2. 2015.
  • Předpokládaný termín nástupu je duben 2015 (nebo dle domluvy).
  • Kontaktní osoby: Mgr. Václav Hrček (ředitel), Bc. Gerta Zadinová (personalistka), tel.: poslat email , poslat email , poslat email , e-mail: poslat email

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)