Volné pracovní místo  Fyzioterapeut

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Kontakt: Svěrkošová Jana, tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář
8:00 - 17:00 h.
Náplň práce: poskytuje zdravotní péči pacientům v oboru fyzioterapie vedoucí k obnově a udržení zdraví klienta, stanovuje fyzioterapeutické diagnózy, aplikuje fyzioterapeutické metody cvičením a vykonáváním rehabilitačních procedur a vyhodnocuje výsledný efekt svojí péče; komunikace s hosty a řeší jejich požadavky; spolupráce se zaměstnanci provozu.
Požadujeme: středoškolské vzdělání; analytické myšlení, pečlivost, komunikační dovednosti, schopnost empatie, umění naslouchat, kritický pohled.
Nabízíme: práci v dynamicky se rozrůstající společnosti; odpovídající platové ohodnocení.
zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů; příspěvek na penzijní nebo životní pojištění; personální strava za zvýhodněnou cenu

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - pasivní
  • Ruština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 24.2.2024 do 31.3.2024