Volné pracovní místo  GALVANIZÉR

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 105 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • SŠ (zaměření na chemii nebo úpravárenství vody) nebo
SOU (vyučení v odpovídajícím oboru) výhodou
  • praxe min. 3 roky
  • manuální zručnost, zkušenosti s obsluhou pokovovacích zařízení event. s obsluhou čističky odpadních vod
  • dobrý zdravotní stav
  • technický styl myšlení, samostatnost, uživatelská znalost PC
  • základy AJ
Pracovní náplň:
  • obsluha ručních galvanických linek, orientace v technické dokumentaci,
  • jednoduchá údržba-průběžné seřizování procesních lázní, základy odměrné analýzy roztoků
  • řízení provozních záznamů
Nabízíme:
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu v dynamicky se rozvíjející zahraniční firmě
  • Dlouhodobou perspektivu a sociální jistotu
  • Nástup možný ihned
  • zaměstnanecké výhody (stravování, týden dovolené navíc apod.)
Nástupní tarif: 105(114) + 11 Kč/hod. osobní ohodnocení
Bližší informace:
Iwetta Wambachová, Dáša Mlejnková, tel. použijte odpovědní formulář /202, e-mail: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář
Najdete nás na adrese: LAIRD Technologies, Průmyslová 497, Liberec
Profesní životopis zasílejte na výše uvedenou E-mailovou adresu.
  • Pokud uchazeč/ka nesplňuje požadavky na pozici, nebude na jeho životopis brán zřetel.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.7.2014 do 4.8.2014