Volné pracovní místo  Gestoři projektu Rozvoj systémové podpory digitální gramotnosti

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 47 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Na Maninách č.p. 876/7, Praha 7
e-mail: použijte odpovědní formulář

Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. V našem týmu vyznáváme společné hodnoty - důvěru, otevřenost, spolupráci, profesionalitu a odpovědnost. Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:
"Gestor projektu Rozvoj systémové podpory digitální gramotnosti"
Projekt vychází ze strategického dokumentu Strategie digitální gramotnosti ČR 2015 - 2020 (dále DS 2020) schváleného vládou ČR 1. července 2015. Cílem projektu je vytvořit pro cílovou skupinu, tj. pro instituce, které se podílejí na naplňování opatření Digitální strategie 2020 jako gestoři a realizátoři (MPSV, ÚP ČR, FDV a MŠMT) a pro aktéry na trhu práce (zaměstnavatelé, sociální partneři a poskytovatelé vzdělávání), systémové prvky podpory, které zvýší efektivitu a dostupnost dalšího vzdělávání v oblasti digitální gramotnosti.
Co od Vás očekáváme:
  • ukončené VŠ vzdělání
  • praxi v projektovém řízení v oblasti fondu EU a zkušenosti s realizací obdobných programů
  • organizační a manažerské schopnosti
  • zkušenost se sestavováním, řízením a motivací týmu
  • proaktivní přístup, schopnost vyjednávat
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • schopnost týmové práce a loajalita
  • analytické myšlení
  • zkušenosti v oblasti dalšího vzdělávání nebo vzdělávání v oblasti IT
Za co budete mít zodpovědnost a co budete dělat:
  • rozpracovávat projekt na dílčí úkoly, kontrolovat a dohlížet nad jejich plněním
  • řídit projekt za schválených podmínek
  • řídit a koordinovat projektový tým, finance i průběh projektových aktivit
  • zpracovávat monitorovací zprávy, administrovat změny a harmonogram projektu
  • spolupracovat na přípravě, zajištění a organizaci veřejných zakázek
  • koordinovat spolupráci s externími dodavateli
  • komunikovat s poskytovatelem dotace a zřizovatelem organizace
  • připravovat podklady pro komunikaci s vedením organizace a řídícím orgánem
  • pravidelně reportovat o realizaci projektu vedení organizace a řídícímu orgánu
  • zajišťovat naplňování cílů a monitorovacích indikátorů projektu
  • spolupracovat na PR projektu a spolupracovat s ostatními organizačními útvary FDV
  • koordinovat a kontrolovat čerpání rozpočtu a navrhovat změny v rozpočtu ve spolupráci s finančním manažerem
  • odpovědnost za dodržení věcného a časového harmonogramu projektu

Co Vám nabízíme:
  • tvůrčí a zodpovědnou práci
  • možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z ESF
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou, pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu trvání projektu
  • plný pracovní úvazek
  • příležitost k seberealizaci, možnost vzdělávat se a pracovat na svém rozvoji
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno
  • příspěvek na stravné (stravenky)
  • od dubna 2017 možnost umístit dítě (ve věku 2 - 6 let) do dětské skupiny
  • pracoviště v Praze 7 - Holešovicích

Nástup: říjen 2016 (případně dohodou)
Co je potřeba k přihlášce do výběrového řízení:
Strukturovaný profesní životopis
Motivační dopis (ve formátu max. jedna A4)

Přihlášku do výběrového řízení (vč. uvedených náležitostí) zasílejte v elektronické podobě na adresu použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte "Gestor Digi"), nebo poštou na adresu:
Fond dalšího vzdělávání (Lidské zdroje), Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7
Případně ji předložte v tištěné podobě na recepci FDV, a t

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017