Volné pracovní místo Global marketing specialist

2.9.2016
PROFI CREDIT Czech, a.s.
nábřeží Závodu míru 2739, Zelené Předměstí, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pardubice
NÁSTUP: dohodou
Náplň práce:
" identifikování byznys příležitostí na trhu půjček v rámci naší skupiny a zvenčí,
" kontrola implementace rozvojových aktivit v jednotlivých zemích,
" optimalizace komunikačních kanálových aktivit – primárně Online, Lead Gens, Affiliate Marketing,
" vylepšení stávajících produktů a vývoj nových produktů v oblasti Retail/Byznys půjček,
" reporting klíčových ukazatelů a status reportů hlavních aktivit za Marketing v jednotlivých zemích (CZ, SK, PL, BG, RU),
" prezentace výsledků Top managementu skupiny.
Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat:
" SŠ/VŠ vzdělání,
" AJ slovem i písmem,
" praktické zkušenosti se spotřebními půjčkami/Online Marketingem na lokální či mezinárodní úrovni PODMÍNKOU,
" praxi z finančního sektoru (bankovní/neban­kovní) – PODMÍNKOU,
" dobrá znalost úvěrového trhu/Online prostředí – trhy, segmenty, trendy, konkurence – velkou výhodou,
" znalost finančního byznys modelu – schopnost aplikovat online trendy do finančního prostředí – velkou výhodou,
" čistý trestní rejstřík,
" ŘP sk. B.
V případě nástupu Vám nabízíme:
" možnost realizovat se, cestovat po světě, rozvíjet se a získat mezinárodní zkušenosti v oblasti Marketingu v 5 zemích skupiny,
" perspektivní zaměstnání u stabilní nadnárodní finanční společnosti,
" odpovídající platové podmínky, velmi atraktivní kvartální bonusy,
" být součástí velmi příjemného mezinárodního týmu,
" pracovní poměr na HPP,
" 5 týdnů dovolené,
" notebook,
" mobilní telefon,
" stravenky,
" pitný režim hrazený zaměstnavatelem,
" 3 dny v roce sick days,
" home office.