Volné pracovní místo  Grafik České Budějovice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta se sídlem v Českých Budějovicích, který se zabývá vývojem internetových aplikací, hledáme vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici GRAFIK.
Náplň práce:
  • návrh webových stránek a aplikací
  • příprava banerů a newsletterů
  • sazba tiskovin
Požadujeme:
  • pokročilá znalost práce s programy Photoshop, Adobe illustrator, InDesign
  • cit pro detail
  • ochota pracovat v týmu
Výhodou:
  • znalost AJ
  • znalost HTML a CSS
  • znalost operačních systémů UX
Nabízíme:
  • zaměstnání na HPP
  • platové ohodnocení od 20.000 do 30.000 Kč brutto / měsíc - dle výkonu
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2015