Volné pracovní místo GRAFIK/-ČKA - DTP OPERÁTOR/-KA, ASISTENT/-KA MARKETINGU

2.6.2016
EURONA s.r.o.
Místo pracoviště
261, Lhota za Červeným Kostelcem, 549 41, Červený Kostelec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.6.2017) s možností prodloužení, pracovní doba od 08:00 hod. do 16:30 hod. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: tvorba propagačních materiálů a bannerů pro web a internetový marketing; spolupráce na přípravě kampaní (návrh, grafické zpracování); dílčí práce na katalogu; sazba etiket, obalů, tiskovin; finalizace a příprava tiskových dat; výběr fotografií, ořez a úprava obrázků; tvorba grafických návrhů včetně textů; korektury, Intenzivní spolupráce s pracovníky marketingu; spolupráce na projektu rozvoje webu.
Požadavky: grafické a typografické cítění; kreativita; přehled v tiskových technologiích; analytické a obchodní uvažování; MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – pokročilý, Adobe Photohop, Illustrator, InDesign, K2 – výhodou; pečlivost; samostatnost; spolehlivost; orientace na cíle a výsledky; flexibilita; loajalita; ochota učit se novým věcem; komunikační dovednosti; týmový hráč.
Zaměstnavatel nabízí příspěvek na stravování.
Zájemce prosíme, aby svůj životopis zasílali na e-mail:  poslat email