Volné pracovní místo GRAFIK JUNIOR

24.11.2016
MEDIA a.s.
Místo pracoviště
Botanická 252/6, Dalovice, 362 63, Dalovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Kontakt: předem e-mailem: poslat email
Co vás čeká:
Tvorba grafických návrhů od skic až po výslednou podobu a jejich stylizování podle zadání
Grafické návrhy různých typů nosičů reklam, grafické zpracování do výroby
Grafické zpracování návrhů inzerce, katalogů, webových stránek, letáků, bannerů, billboardů, vizitek, výrobků, loga atd.
Tvorba corporate identity
Spolupráce s týmem při výrobě propagačních materiálů a předmětů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Kreativitu a grafické cítění
Ovládat práci na PC
Výhodou bude, pokud budete umět
Znalost práce v grafických programech Indesign, Photoshop, Ilustrator atd.

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilního týmu, kde se klade důraz na vzájemnou spolupráci
Flexibilní pracovní dobu, která se dá se přizpůsobit Vašim požadavkům, jinak 8–16.30 hod.
Práce na hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku či externí spolupráce
Další vzdělávání se v oboru
Platové ohodnocení dle zkušeností

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)