Volné pracovní místo  GRAFIK - REFERENT MARKETINGU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POŽADUJEME:
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC, grafické programy Adobe Photoshop, CorelDraw
  • Grafické cítění - znalost grafického design
  • Znalost DTP a všeobecná orientace v nových technologiích výhodou
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Znalost AJ - výhodou
  • Řidičské oprávnění - skupina B
  • Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, kreativitu, flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE:
  • Příprava a grafický návrh kampaní
  • Úprava fotek
  • Firemní grafika
  • Produkční práce při tvorbě propagačních a informačních a textových materiálů
  • Spolupráce s externími grafickými studii a dodavateli
  • Správa reklamních ploch
  • Reporting
NABÍZÍME:
  • Hlavní pracovní poměr
  • Nástup: IHNED
  • Mzdové podmínky: cca Kč 18.000,00 - 22.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - grafické programy
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2016