Volné pracovní místo Grafik/čka - pro tvorbu vyšívacích programů

3.11.2016
Martin Průša, PAMS
Jateční 1588/49, Ústí nad Labem-centrum, 400 01, Ústí nad Labem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Jateční č.p. 1588/49, Ústí nad Labem.
Požadujeme: znalost grafických programů aktivní praxe v oboru grafika nebo textil jazyková AJ vybavenost výhodou
Poskytneme odborné zaškolení na pozici + zaškolení v SW a HW prostředí firmy PAMS.
Náplň práce:
Hlavní náplň práce v grafických programech CorelDRAW, Adobe Illustrator, Photoshop výroba vyšívacích programů (práce s křivkami) tvorba grafických náhleů pro zákazníky (vizualizace textil/výšivka) přímá spolupráce výrobou
Vedlejší možná doplňková náplň (podle schopností) návrhy nových designů pro e-shopy návrhy log a grafiky pro zájkazníky reklamní materiály firmy focení a zpracování fotek
Zaměstnanecké výhody:
podnikové stravování, zvláštní prémie, další dle pracovního nasazení.
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie