Volné pracovní místo Grafik/grafička

4.10.2016
Amazing Media, s.r.o.
Místo pracoviště
Valová 2357/8, Zábřeh, 789 01, Zábřeh
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadavky zaměstnavatele:
Perfektní znalost a zběhlost v pragramech InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat, Corel (výhodou), MS Office. Minimálně 2 letou praxi se zlomem časopisů. Estetické cítění a kreativitu. Rychlost, pracovitost, preciznost. Schopnost pracovat samostatně. Odolnost vůči stresu, spolehlivost a loajalitu.
Náplň práce:
Grafické zpracování odborného časopisu. Zlom časopisu, příprava tiskových dat.
Nabídka zaměstnavatele:
Velmi zajímavá, samostatná pracovní pozice v přátelském týmu. Kreativní práce. Práce na HPP. 5 týdnů dovolené, stravenky.
Vhodné i pro absolventy.
Kontakt:
telefonicky Po-Pá od 7:30 – 16:00 hod., e-mailem.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc