Volné pracovní místo Hlavní finanční účetní

9.9.2016
PLASTON CR, s.r.o.
Místo pracoviště
Královská 1972, Šluknov, 407 77, Šluknov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Plaston CR, s.r.o., Královská 1972, Šluknov
Kvalifikační požadavky

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Prokazatelná praxe na pozici hlavní účetní min. 3 roky
  • Znalost české účetní legislativy
  • Spolehlivost, zodpovědnost a organizační schopnosti
  • Německý nebo anglický jazyk výhodou

Předpoklady uchazeče

  • Velká míra odpovědnosti
  • Důslednost a spolehlivost

Pracovní náplň

  • Vedení finančního účetnictví
  • Kontrola a účtování bankovních výpisů a režijních faktur
  • Správa agendy majetku
  • Příprava podkladů pro ověřování roční účetní závěrky externím auditorem
  • Inventarizace účtů
  • Kontrola při zpracování a správě inventury skladu

Další informace:
Přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na personální oddělení k rukám paní Ing. Zuzaně Dinhové do 30.9.2016
e-mail: poslat email tel.: poslat email ; adresa: Královská 1972, Šluknov 407 77

Benefity

  • Jiné výhody – sportovní klub, společenské akce, jazykové vzdělávání, příspěvky na PP či ŽP,…
  • Podnikové stravování