Volné pracovní místo  Hlavní účetní, vedoucí ekonomického úseku

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 15 300–23 010 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
přijme do pracovního poměru s nástupem od 1. 4. 2017
Hlavní účetní, vedoucí ekonomického úseku
s místem výkonu práce Brno

Požadavky: VŠ ekonomického směru a praxe účetní.
Výhodou je praxe v příspěvkových organizacích, znalost software ACE ÚČTO a dalšího financování příspěvkových organizací.

Náplň práce:
Stanovuje metodiky účetnictví, postupy odepisování, uspořádání položek účetní závěrky, sestavuje rozpočty organizace.
Optimalizuje příjmovou a výdajovou politiku organizace.
Zajišťuje systémy financování organizace prostřednictvím více zdrojů financování.
Koordinuje přípravu a realizaci veřejných zakázek.
Komplexně koordinuje ekonomickou, personální, technickou, provozní, majetkovou a organizační správu organizace.
Koordinuje přípravu a realizaci investic a zpracování investičních žádostí a investičních záměrů.
Vytváří a aktualizuje směrnice.
Zúčastňuje se porad vedení.
Základní plat v rozmezí: 15 300 Kč - 23 010 Kč (podle délky započitatelné praxe), dále příplatek za vedení a osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.
Bližší informace: Ing. Jarmila Šustrová - ředitelka, tel. použijte odpovědní formulář , Zuzana Koutná - asistentka, tel. použijte odpovědní formulář .
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte prosím na emailovou adresu použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017