Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Metodické vedení týmu účetních v rámci společnosti
Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
Samostatné účtování jednotlivých operací finančního účetnictví
Provádění kontrol ve finančním účetnictví
Provádění měsíčních a ročních závěrek
Příprava podkladů a spolupráce s auditory

Požadujeme:
Vzdělání ekonomického směru
Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
Bezúhonnost - doložit výpisem z rejstříku trestů
Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
Znalost MS Office, účetní program Duel výhodou

Stravenky 140 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, bonusový systém odměn, pružná pracovní doba, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

kontakt: e-mailem, telefonicky 8.00 - 15.00

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - Stravenky 140 Kč plně hrazené zaměstnavatelem

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 5.4.2024

Máte zájem o nabídku Hlavní účetní?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Šárka Peterková z NADOKO s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Hlavní účetní

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.