Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt:
Životopisy prosíme zasílejte na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář Uchazeči s hlášenkou z úřadu práce si nejdříve domluví termín schůzky emailem.

Rostoucí internetový obchod s širokou nabídkou a polem působnosti na českém, slovenském polském a maďarském trhu hledá schopnou kolegyni na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.

POŽADUJEME:
  • znalost podvojného účetnictví, účetní a daňové legislativy ČR
  • perfektní znalost práce na PC a znalost programů MS OFFICE
  • dobrá znalost internetového prostředí
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
  • analytické myšlení
  • znalost programu MONEY S3 výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
  • vedení a odpovědnost za účetnictví
  • mzdová agenda a zpracování mezd
  • zpracování výkazů, účetní uzávěrek, daňových přiznání
  • komunikace s kontrolními, daňovými úřady a dalšími institucemi

NABÍZÍME:
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • vývoj automatizovaného propojení mezi účetním programem a firemním systémem
  • možnost uplatnění svých profesních zkušeností a dovedností a jejich další rozvoj
  • velmi dobré platové ohodnocení 35 - 50 tis Kč.
  • po zaučení měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů společnosti
  • příjemné pracovní prostředí ve vlastní oddělené kanceláři
  • firemní benefity: mobilní telefon, notebook, vzdělávání a školení v oboru
  • po zkušební době možnost home office

PLAT: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc
NÁSTUP: IHNED
SMLUVNÍ VZTAH: pracovní smlouva
PRACOVNÍ POMĚR: Na dobu neurčitou

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016