Volné pracovní místo hlavní účetní

7.10.2016
Hettich ČR k.s.
Jihlavská 2190/3, Žďár nad Sázavou 1, 591 01, Žďár nad Sázavou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

*Pracovní náplň:
Zodpovědnost za vedení agendy účetnictví dle českých účetních standardů; Zodpovědnost za vedení agendy účetnictví dle českých účetních standardů; Zodpovědnost za vedení daňové agendy; Zodpovědnost za dodržování pravidel účetnictví Hettich skupiny; Příprava a následná kontrola průběhu závěrkových operací; Sledování legislativních změn v oblasti účetnictví a daní; Sestavení měsíční a roční uzávěrky; Pravidelný reporting vedení společnosti; Koordinace týmu finanční účtárny; Spolupráce a komunikace s externím auditorem a daňovým poradcem včetně přípravy podkladů k auditu; Spolupráce s FÚ při daňových kontrolách; Spolupráce se skupinovým hlavním účetním
Požadavky:
VŠ/SŠ ekonomického zaměření; Praxe minimálně 3–5 let podmínkou; Schopnost řídit menší kolektiv; Rutinní znalost práce na PC – Word, Excel; Znalost SAP výhodou; Aktivní znalost AN nebo NJ nutností; Dobré komunikační schopnosti; Chuť se dál profesně rozvíjet; Ochota a schopnost učit se nové věci; Pečlivost, přesnost a důslednost při práci; Časová flexibilita; Řidičský průkaz sk. B

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní
  • Němčina – aktivní