Volné pracovní místo HLAVNÍ ÚČETNÍ

28.7.2016
Ontario Die International (CZ), s.r.o.
Místo pracoviště
Žďárského 209, Kožichovice, 674 01, Kožichovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Dohled nad zpracováním účetních uzávěrek a reportů
  • Komunikace s FÚ, auditory a bankami
  • Měsíční a roční uzávěrky, daň z příjmu, DPH
  • Příprava podkladů pro audit, statistické výkazy, komunikace s úřady
  • Reporting a komunikace s vedením společnosti
  • Dokončení týdenních, měsíčních a výročních zpráv, řízení a analýzy rozvrhu
  • Dohled nad přípravou a zpracováním měsíčních mezd a požadovaných podání
  • Dohlad nad zpracováním přijatých a vydaných faktur
  • Dohled nad dovozem a vývozem zboží
  • Schválení všech plateb dodavateli před vyplacením
  • Pravidelný dohled mezipodnikových účtů
  • Evidence dlouhodobých aktiv a skladu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (obor finance, účetnictví)
  • Praxe na obdobné pozici min. 4 roky
  • Znalost českého účetnictví a daňové legislativy
  • Středně pokročilá až pokročilá znalost AJ (slovem i písmem)
  • Dobrá znalost práce s MS Excel a Word
  • Znalost ERP programů
  • Dobrá organizace práce, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti s rostoucí tendencí
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Plat dohodou dle praxe, zkušeností
  • Školení, jazykové kurzy, příspěvek na stravování

V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail:  poslat email