Volné pracovní místo Hlavní účetní

1.11.2016
INSTAL spol. s r.o.
Místo pracoviště
V Ráji 575, Zelené Předměstí, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.

Pracovní náplň:

  • samostatné vedení účetnictví
  • zpracování účetní závěrky – měsíční, čtvrtletní, roční
  • zpracování výkazů
  • zpracovávání inventur, reporting
  • kontakt s daňovým poradcem, auditorem, fin.úřadem a ostatními orgány státní správy
  • zodpovědnost za veškeré náležitosti s daňovými povinnostmi společnosti a správou daní

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v daňové a účetní oblasti nutná, znalost účetní závěrky
  • dobrá znalost podvojného účetnictví a daň. předpisů
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • znalost Dynamics Navision výhodou
  • důslednost, časová flexibilita, smysl pro detail
  • pečlivost, samostatnost a spolehlivost, aktivita
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci v zavedené a stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • pracoviště v Pardubicích, Zelené předměstí
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup možný IHNED

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu :  poslat email