Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Skuteč - Palackého náměstí 142
NÁPLŇ PRÁCE: Sestavování a kontrola podkladů pro fakturaci a vystavování daňových dokladů, zpracování a kontrola přijatých dokladů, podávání platebních příkazů, zpracování bankovních výpisů, přípravu podkladů pro soc., zdrav úřady a daňového poradce a komunikaci s nimi, evidenci a archivaci listinných i elektronických dokumentů, správa pohledávek, průběžná optimalizace interních procesů, další běžná administrativní činnost související s výše uvedeným, zpracování mzdové a personální agendy, údržba mzdových a personálních dat v personálním informačním systému, další typické činnosti pro tuto pozici.
POŽADAVKY: zkušenost s programem Pohoda a práce v účetnické oblasti potravinářského průmyslu výhodou, ochotu pracovat a učit se novým věcem, středoškolské vzdělání v ekonomickém směru zakončené maturitou, znalost zákoníku práce, znalost mzdové problematiky, personalistiky, samostatnost, přesnost, spolehlivost, týmová práce, velmi dobré uživatelské znalosti MS Office, internet, časovou flexibilitu
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 17.10.2016