Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 2 000–15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zadávání přijatých faktur a PPD do systému
  • případná pomoc při vystavování faktur za zboží a služby
-vedení a správa pohledávek
-vedení mzdové agendy
  • podpora a úzká spolupráce s vedením společnosti a v případě potřeby i daňovým poradcem
-schopnost vedení daňové agendy samostatně
  • pravidelné administrativní činnosti a asistence řediteli společnosti-otevírání pošty, třídění faktur apod.
  • po zapracování pravidelný reporting
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi min. 2 roky na podobné pozici
  • velmi dobrá znalost účetnictví , daňové problematiky, schopnost dělat závěrky a vést kompletní účetnictví vč.mezd pro cca 15 osob, výhodou je průběžné absolvování účetních kurzů a samo vzdělávání se
  • znalost práce s PC (MS Word, Excel a Outlook) znalost účetního systému
  • profesionální přístup k plnění úkolů
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • spolehlivost, diskrétnost, schopnost a ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
  • příjemný pracovní kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci na HPP
V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2015 do 14.12.2014