Volné pracovní místo  Hofmann Stříbro 7. - Operátor výroby

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 104–110 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Montážní práce
  • Provádění měření a montáží dle výkresové dokumentace
  • Podíl na zjištění plynulého chodu výroby
  • komunikativní schopnosti, spolehlivost, přesnost, zodpovědnost, týmový hráč
Požadujeme:
  • vyučen (nejlépe ve strojírenském oboru)/ZŠ s praxí
  • zkušenosti z průmyslových odvětví (mechanik, zemědělské stroje, doprava, technické obory), zkušenosti z automotive výhodou
  • schopnost najít chybu
  • manuální zručnost a spolehlivost, znalost německého jazyka výhodou
  • jeřábnický, vazačský, VZV průkaz výhodou
Nabízíme:
  • firemní benefity (dotované stravování, příspěvek na dopravu…)
  • 104 - 110 Kč/hod. + až 30 % bonus
V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky na zelenou linku (zdarma) použijte odpovědní formulář emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7- přízemí společnosti Allyouneed.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 20.5.2016