Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Zámečník
Lokalita:
Tachov
Zveřejnil:
Úřad práce Tachov
Může se Vám hodit:
Zámečník Tachov

Volné pracovní místo Hofmann - Stříbro - Údržbář 21.

3.11.2016
HOFMANN WIZARD s.r.o.
Místo pracoviště
Smuteční vrch 441, Stříbro, 349 01, Stříbro
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Údržba strojů a seřizování kontaktovaček
Údržba střihacích automatů, reporty o cyklu používání
Požadujeme:
Vyučen (elektrikář, strojař)

Praxe v oboru údržba strojů a zařízení

Schopnost práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:
23.000– 25.000 Kč/měs brutto
70,–Kč stravenky, svoz ze Stříbra a Kladrub zajišťěn

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky na zelenou linku (zdarma) poslat email emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7– přízemí společnosti Allyouneed.