Volné pracovní místo  Hospodářští pracovníci - údržbáři

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 270–15 490 Kč / měsíc

z: 10.8.2016 ÚP ČR, Krajská pobočka v Ostravě vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Hospodářský pracovník
Požadavky: vzdělání střední s výučním listem, ŘP sk. B - aktivní řidič; odpovědnost, samostatnost, flexibilita; znalost obsluhy strojní údržbářské techniky - osvědčení v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. vítáno; uživatelská znalost PC; organizační a komunikační schopnosti
Náplň práce: zajišťování drobných oprav a údržby majetku (objekty, technická zařízení); spolupracuje při evidenci, kontrole a likvidaci majetku; zajišťování provozu areálů kontaktních pracovišť ÚP ČR v okrese Nový Jičín
Pracovní podmínky: platové zařazení v 5. platové třídě dle platných právních předpisů v závislosti na uznané délce praxe, po 3 měsících osobní ohodnocení; pružná pracovní doba, plný úvazek; předpokládaný nástup 01.09.2016; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování z FKSP.
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 18.8.2016 včetně na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016