Volné pracovní místo  hypoteční specialista

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 12 000–38 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Na Valích 511 Louny
požadujeme praxi v oboru, výbornou komunikaci s klienty, ochotu učit se novým věcem, výpis z rejstříku trestů, ambice pro karierní růst, pozitivní přístup k práci, pečlivost, schopnost práce s PC, ŘP sk. B
náplň práce: zpracování dat klientů, poradenství v oblasti hypotečních úvěrů, spotřebitelských úvěrů a úvěrů ze SS, tvorba klientského kmene
benefity, prémie, vzdělávání
místo vhodné pro absolventy
kontakt: použijte odpovědní formulář
osobně ve čtvrtek od 12,00 do 14,00 hod na uvedené adrese

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - vzdělávání, benefity
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2017