Volné pracovní místo  INSPEKTOR -KA KVALITY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 000–18 000 Kč / měsíc

SOU/SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, podmínkou: znalost problematiky měření základními měřidly ve strojírenské praxi, znalost práce na PC (zejména excel), praxe v obdobné pozici velkou výhodou, zkušenosti z výrobní automotive oblasti výhodou, samostatnost, chuť se učit a stresuodolnost.
Pracovní náplň: kontrola výrobků ve výstupní kontrole, inspekce a zodpovědnost za finální stav výrobků, kontrola výrobků v průběhu výrobního procesu, vypisování reportů a podávání informací oddělení kvality a výroby.
Mzda: 14 000 - 18 000 Kč, nepřetržitý provoz, plný úvazek, pracoviště: Těšínská 2929/79A, Opava 746 01 Opava, nástup ihned. KO Alena Grelová, životopis zašlete na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.7.2016