Volné pracovní místo INSPEKTOR KONTROLY nelegálního zaměstnání

12.10.2016
Státní úřad inspekce práce
nám. Dr. E. Beneše 585/26, Liberec I-Staré Město, 460 01, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • znalost uživatelské práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Hlavní náplň činnosti:

  • provádění kontrol v kompetenci SÚIP a OIP dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů
  • zodpovědnost za administraci provedených kontrol (vedení kontrolního spisu, zpracování protokolu výsledku kontroly apod.)
  • příprava podkladů pro správní řízení
  • podílení se na zabezpečení poradenství vůči veřejnosti

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • jistotu pravidelného příjmu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • flexibilní a samostatnou práci

Činnost vykonávána převážně v okresech Jablonec n. N. a Liberec
V případě zájmu posílejte svůj životopis s motivačním dopisem, kopiemi nejvyššího dosaženého vzdělání a výpisu z rejstříku trestů na adresu:
Oblastní inspektorát práce, SNP 2720/21, 400 11 Ústí nad Labem, nebo elektronicky  poslat email

Benefity

  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)