Volné pracovní místo  inspektor/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 16 440–24 750 Kč / měsíc

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu do 20. srpna 2016 na email: použijte odpovědní formulář pod značkou VŘ/Inspektor Plzeň. Odpověď obdržíte po ukončení termínu podání žádosti.
Náplň práce
. terénní specializovaná kontrola a dozor spojený s odbornou diagnostikou škodlivých organismů rostlin na úseku rostlinolékařské péče, v rozsahu zákona č. 147/2002 Sb., o Ústředním kontrolním a zkušebním ústavu zemědělském a o změně některých souvisejících zákonů a zákona č. 326/2004 Sb., o rostlinolékařské péči a o změně některých souvisejících zákonů, v platném znění
. monitoring, průzkum a prognóza výskytu škodlivých organismů
. soustavná rostlinolékařská kontrola rizikových rostlin, rostlinných produktů a jiných předmětů
. dozor nad povinností registrace osob a povinnostmi registrovaných osob, nad plněním úředních opatření a mimořádných rostlinolékařských opatření, nad ochranou rostlinných produktů při jejich skladování z hlediska bezpečnosti potravin a další druhy specializované státní kontroly
. odborné šetření pro účely nařízení mimořádných rostlinolékařských opatření v případech výskytu regulovaných (karanténních) škodlivých organismů
. základní detekce a diagnostika škodlivých organismů včetně odběru vzorků k laboratornímu vyšetření
Požadavky
. vysokoškolské vzdělání v oboru zemědělství a lesnictví, v biologických oborech
. řidičský průkaz sk. B
Nástup: od 1. září 2016 (nebo dohodou)
Pracovní poměr: doba určitá zástup rodičovskou dovolenou
Platové zařazení: plat podle zákona č.262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 10. platová třída
Místo výkonu práce: Plzeň, s územní působností především na okrese Plzeň- jih.
Doplňující informace:
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu zrušit, neobsadit výše uvedenou pracovní pozici nebo nevybrat žádného z uchazečů, a to bez udání důvodu, dále nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.
Poskytnutím svých osobních údajů, uvedených v zaslaných materiálech, dáváte Ústřednímu kontrolnímu a zkušebnímu ústavu zemědělskému souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů za účelem výběrového řízení, nejdéle však na dobu 2 měsíců od jejich zaslání. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016