Volné pracovní místo  Instalační a servisní technik základnových stanic mobilních operátorů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Kontakt: Životopisy posílejte na e-mail použijte odpovědní formulář nebo bližší informace na telefonním čísle použijte odpovědní formulář .

Náplň práce:
  • výstavba a servis základnových stanic mobilních operátorů
  • provádění preventivní údržby na lokalitách
  • pohotovostní opravy

Požadavky:
  • SŠ nebo SOU (výhodou obor elektro a certifikát vyhl. 50 pro práci na el. zařízeních, § 6)
  • praxe v oboru nutností
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • technická a manuální zručnost
  • samostatnost, proaktivní přístup
  • schopnost a ochota práce ve výškách (školení pro práci ve výškách, včetně vybavení, zajistíme)
  • časová flexibilita a ochota držet pohotovost

Nabízíme:
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • hrubá mzda 40 000 - 60 000 Kč dle znalostí a zkušeností daného uchazeče
  • služební automobil
  • místo výkonu práce Ostrava a okolí (Moravskoslezský kraj)
  • nástup možný ihned

Požadované dovednosti

  • Činnosti na technických zařízeních - práce ve výškách a nad volnou hloubkou
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.1.2024

Máte zájem o nabídku Instalační a servisní technik základnových stanic mobilních operátorů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jaromíra Lomozníková z RTX Work Pro s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Instalační a servisní technik základnových stanic mobilních operátorů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.