Volné pracovní místo Instalatér

17.11.2016
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
Místo pracoviště
náměstí Svobody 272, Janské Lázně, 542 25, Janské Lázně
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Neurčeno

Popis pracovní nabídky

INSTALATÉR

  • vyučen v technickém oboru (instalatér, topenář, zámečník)
  • technické myšlení (obsluha zařízení, provoz budov) a manuální zručnost
  • montáž zdravotně technických instalací (voda, kanalizace)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • HPP
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu

Kontakt: Soňa Mičánková – personální oddělení – poslat email
tel.: poslat email , mobil: poslat email ;
Štěp Jan – vedoucí správy údržby poslat email
tel.: poslat email , mobil:  poslat email

Podobné nabídky práce

Svářeče plastu / Stuttgart 80.000,-Kč
Svařování PC, vodovodní a kanalizační potrubí
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Stuttgart Plný úvazek
týden
Údržbář
ÚDŽBÁŘ - požadujeme spolehlivost, zručnost, zkušenosti v oboru vítány. Ubytování a strava zajištěna. Nástup možný IHNED.
SUPER SPORT spol. s r.o. 124, Pec pod Sněžkou Plný úvazek
týden
Potrubář - topenář
Hlavní náplň práce: Provádění jednoduchých montážních prací, pokládka a svařování potrubí, spolupráce se stavební četou na realizovaných opravách, práce na rekonstrukcích potrubních rozvodů (voda, kanalizace, vzduch). Požadujeme: ...
AVON AUTOMOTIVE a.s. 472, Rudník Plný úvazek
týden
Instalatér - topenář
INSTALATÉR - TOPENÁŘ Hlavní náplň činnosti: - zajištění oprav a údržby vodovodních a kanalizačních sítí v objektech v majetku města - montáže plynových spotřebičů a vedení plynu - práce na údržbě městských bytů, nemovitostí a mobi ...
Technické služby města Hostinné p.o. Deymova 208, Hostinné Plný úvazek
týden
KLEMPÍŘ - IZOLATÉR
Požadujeme: min. stupeň vzdělání vyučení, prokázání požadovaných znalostí pro výkon práce, praxe je tedy nutná. Vhodné i pro cizince. 1. kontakt nejdříve telefonicky nebo e-mailem!!!!
IZOLACE CZ s.r.o. Plný úvazek
aktivní
Montér vodovodů a kanalizací
MONTÉR VODOVODŮ A KANALIZACÍ Směnnost: jednosměnný, práce v pohotovosti Pracovně- právní vztah: plný úvazek Doba zaměstnaní: 1. 3. 2017 Mzdové rozpětí: od 18 000 Kč/měsíc Poznámka k pracovnímu místu: Požadujeme: minimálně vyučen ...
Městské vodovody a kanalizace Vrchlabí Nádražní 832, Vrchlabí Plný úvazek