Volné pracovní místo Instalatéři

4.5.2016
MONTIM Kutra s.r.o.
Místo pracoviště
110, Mysločovice, 763 01, Mysločovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadavky: ŘP sk. „B“ – není podmínkou, spolehlivost
Náplň práce: montážní práce v oboru instalatér, topenář, manuální zručnost
Výhody: stravenky v hodnotě 80,–- Kč , prémie do výše 100% platu.

Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hod.

Podobné nabídky práce

Zámečník.
Náplň práce: výroba a montáž hliníkových oken, dveří a fasád. Požadavky: zájemce zaučíme, ŘP sk. B.
STABOS, spol. s r. o. 283, Bohuslavice u Zlína Plný úvazek
dnes
Pracovník pro všeobecnou a strojní údržbu.
FARE, spol. s r. o. Brumovská 1031, Valašské Klobouky Plný úvazek
týden
Strojírenský dělník - zpracování pechu
Práce v provozu zpracování plechu. Pracovníky bez praxe zaučíme.
TVD-Technická výroba, a. s. 203, Rokytnice Plný úvazek
týden
Instalatér vodo-topo-plyn
pracoviště Zlín, Prštné - Pracovní náplň: Práce na montážích, Instalace rozvodů vody, Instalace rozvodů, Instalace topení a plynu v potrubí ocel, Práce na stavebních strojích (Možnost zaškolení) - Požadujeme: vyučení, řidičský prů ...
NWT a.s. třída Tomáše Bati 269, Zlín Plný úvazek
aktivní
Instalatéři vodo-topo-plyn
Praxe v oboru nutná
Tech eco, s.r.o. Zlín Plný úvazek
aktivní
Klempíři