Volné pracovní místo Instalatéři

13.5.2016
GAS-PRESS service s.r.o.
Místo pracoviště
Na návsi 380, Veltruby, 280 02, Veltruby
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Výjezdy na montáže.
Praxe podmínkou.
Platové zařazení dle kvalifikace a odbornosti.
Zaměstnanecké výhody: služební telefon.
Kontakt možný telefonicky (08:00–15:00 hod.), případně e-mailem.

Podobné nabídky práce

Montér vodovodů pro Kolín
Náplň práce: výměna vodoměrů a přípojek Požadavky: vyučení v oboru instalatér, ŘP skup. B, bezúhonnost, bydliště Kolín - výhodou (drzžení pohotovostního režimu - 2 týdny v měsíci) Ohodnocení v hodinové mzdě Nástup: doba určitá, zk ...
VODOS s.r.o. Orebitská 885, Kolín Plný úvazek
aktivní
Instalatér - topenář
Požadavky: řidičský průkaz sk.B, vyučení v oboru - výhodou. Práce v kolektivu, dobré platové podmínky. Pracovní doba PO-PÁ: 7:00 - 15:30 hod. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně: PO-PÁ - 8:00-12:00 hod.
V.I.P. Energy s.r.o. Husovo náměstí 143, Kolín Plný úvazek
aktivní
Zámečník - opravář čerpadel
pracovní náplň: oprava čerpadel a kompresorů požadavky: základní svářečské zkoušky, CO2 vítány, manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost, ŘP skup. B Nabízíme: 5 týdnů řádné dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojiš ...
K-PROTOS, a.s. Ovčárecká 314, Kolín Plný úvazek
aktivní
Stavební klempíři
Požadujeme: minimálně zaučen v oboru stavební klempíř. Kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně na výše uvedené adrese.
STŘECHY- Křížek s.r.o. Hlavní 26, Kolín Plný úvazek