Volné pracovní místo  Integrační manažer/ka

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 37 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Holešov
  • Náplň práce: práce na integracích, navrhování a testování systémů Lighting systém, iNELS (drátový a bezdrátový systém pro inteligentní domácnost a automatizaci budov) a vydávání zákazníkům, komunikace s integrovanými stranami a nacházení vhodných cest pro spolupráci, spolupráce s jinými odděleními
  • Požadavky: praxe v oboru výhodou, znalost AJ komunikativně a odborně, proaktivnost, samostatnost
  • doba určitá 1 rok s možností prodloužení
  • Benefity: příspěvek na stravování, sick days - dovolená na zotavenou, sleva na firemní výrobky
  • Kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 10:00 hod. (paní Ing. Navrátilová, tel: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc - sick day
  • Jiné výhody - sleva na firemní výrobky

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 14.3.2024 do 13.3.2025

Máte zájem o nabídku Integrační manažer/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Lenka Navrátilová, Mzdová účetní z ELKO EP, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Integrační manažer/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.