Volné pracovní místo  Interkulturní pracovník

Lokalita Praha
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 29 000–33 000 Kč / měsíc

Kontakt: Kárová Martina Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
  • Hlavní náplní práce bude vyhledávání a kontaktování dětí a mladých lidí z Ukrajiny v terénu
  • Tlumočení a asistence ukrajinsky mluvícím dětem, mladým lidem a jejich rodinám
  • Individuální a skupinová práce s dětmi a mládeží v terénu a v nízkoprahových klubech
  • Realizace volnočasových aktivit a pořádání sportovních a kulturních akcí.

Požadavky na uchazeče:
  • znalost jazyků: UKR nebo RJ – rodilý mluvčí, ČJ - úroveň B1-B2
  • znalost MS OFFICE.
  • Preferujeme uchazeče se zkušeností s prací s dětmi a mládeží.

Zaměstnanecké výhody:
1 týden dovolené navíc nad rámec základní výměry dovolené dle ZP, 40h osobní volno, 16h studijní volno

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 31.10.2025

Máte zájem o nabídku Interkulturní pracovník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Martina Kárová z Proxima Sociale o.p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Interkulturní pracovník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.