Volné pracovní místo  INVESTIČNÍ REFERENT/KA

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 23 390–34 370 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Funkční náplň:
  • Zajišťování přípravy investičních akcí, zpracování investičních záměrů podle zadání, způsobů financování, projektové přípravy apod.
  • Zajištění spolupráce při realizaci stavebně investičních akcí včetně dozorování průběhu realizace a koordinaci dodavatelů a jiných účastníků stavby, přebírání prací, příprava, uzavírání a provádění změn smluv, prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace a zpracovávání zápisů a protokolů o předání staveb, zajišťování odstraňování nedostatků v průběhu jejich realizace.
  • Průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu.
  • Technickoekonomické hodnocení efektivnosti investic včetně návrhů opatření na změny.
  • Řešení majetkoprávních vztahů podle investičních záměrů a technickoekonomických požadavků.
  • Zpracovávání rozpočtů a plánů nákladů na přípravné, průzkumové a projektové práce.
  • Plánování a zabezpečování nezbytných oprav, rekonstrukcí a údržby nemovitostí a vedení příslušné dokumentace.
  • Zajišťování podkladů pro inventarizaci budov a pozemků HZS Libereckého kraje.
  • Zabezpečování provádění revizí, povinných prohlídek a kontrol u objektů HZS Libereckého kraje.
  • Zajišťování zpracování energetických auditů na objektech HZS Libereckého kraje.
Charakteristika pracovního místa:
  • Platová třída: 10
  • Hrubá měsíční mzda od 23 390 Kč do 34 370 Kč
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: vyšší odborné nebo vysokoškolské (bakalářské) vzdělání
Požadavky na volné pracovní místo:
  • Řidičský průkaz sk. B. - aktivní řidič
  • Velmi dobrá znalost práce MS Office (tabulkové a textové editory, prezentační programy)
  • Vzdělání v oboru technickém, ekonomickém.
Očekávané dovednosti a znalosti:
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup k úkolům
  • Praxe ve stavebnictví výhodou.
  • Znalost ekonomického informačního systému SAP výhodou.
Co vám můžeme nabídnout:
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené a 5 dní indispozičního volna
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Penzijní připojištění
  • Nabídka rekreace za zvýhodněnou cenu
  • Zvýhodněný mobilní tarif
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné pracovní místo k přihlášce:
  • Profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
  • Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • Motivační dopis
Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e mailu) uchazeč doručte elektronicky na e-mail použijte odpovědní formulář nebo v listinné podobě na adresu: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje Barvířská 29/10, 460 01 Liberec 3. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM plk. Mgr. Jan Springer, tel. použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.3.2024

Máte zájem o nabídku INVESTIČNÍ REFERENT/KA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
plk. Mgr. Jan Springer z Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku INVESTIČNÍ REFERENT/KA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.