Volné pracovní místo  Investiční specialista

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

IInvestiční specialista - Brno

ROYAL VISION s.r.o. je firma která patří do Investiční skupiny DRFG. Cílem investiční skupiny DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. Preferujeme investice do nemovitostí, zdravotnictví, finančních služeb a telekomunikací. Za investičně zajímavé považujeme také výrobu, energetiku a start-upy.

Náplň práce:
o Jednání s klienty ohledně vhodných investic
o Poskytování servisu a rozvíjení klientského portfolia, budování dlouhodobých vztahů s klienty
o Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení pro jejich finance
o Prodej investičních a bankovních produktů
o Zodpovědnost za vedení klientské dokumentace, prodejních výsledků a kvalitu poskytovaných služeb
o Pracovat na svém osobním rozvoji

Požadujeme:
o Ukončené SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
o Výborné komunikativní vlastnosti a reprzentativní vystupování
o Schopnost vzdělávat se v oblasti investic
o Vhodně reagovat na potřeby klientů
o Cílevědomou osobnost, kterou bude práce opravdu bavit
o Práce na PC na uživatelské úrovni
o Samostatnost, aktivita a zodpovědnost

Nabízíme:
o Přátelský kolektiv, hezké moderní prostředí
o Motivující mzdové ohodnocení
o Možnost profesního růstu a rozvoje
Zajímávé, ale hlavně přínosné teambuldingové akce
o Místo pracoviště: Brno

Pošlete nám prosím životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat a pozveme na osobní pohovor. Těšíme se na vás.

ROYAL VISION s.r.o.
člen skupiny DRFG
použijte odpovědní formulář

Zaměstnanecké výhody:Provize z obchodu nad rámec fixní výplaty
Vzdělávací program
Mladý kolektiv
Firemní akce

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016