Volné pracovní místo  Investiční technici

Firma Obec Březno
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 710–34 370 Kč / měsíc

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Starostka obce Březno vyhlašuje výběrové řízení č. 1/2024
na pozici: INVESTIČNÍ TECHNIK
druh práce: Technicko - administrativní
místo výkonu: Obecní úřad Březno, katastr obce Březno
pracovní poměr: Na dobu neurčitou, se zkušební dobou
nástup: březen 2024 nebo po dohodě

Požadavky a předpoklady:
Vzdělání: min. SS s maturitou nebo VŠ – výhodou stavebního, technického nebo ekonomického směru. Dle § 4 zák. č. 312/2002 Sb.: státní občanství ČR, příp. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR,starší 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.
  • zejména znalost stavebního zákona a prováděcích právních předpisů, zákona o obcích, zákona o zadávání veřejných zakázek a zákona o odpadech
  • gramotnost při čtení technických výkresů z projektové dokumentace
  • schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • flexibilita a spolehlivost
  • pečlivost, systematičnost, přesnost, důslednost
  • pokročilá znalost práce na PC – MS Office
  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
  • ochota se dále vzdělávat
  • praxe ve státní správě či samosprávě výhodou

Pracovní náplň:
  • příprava, realizace a kontrola investic menšího rozsahu
  • příprava, zadávání, realizace a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu
  • zajištění výkonu technického dozoru investora u menších staveb
  • koordinace přípravy, realizace, předávání staveb, včetně smluvních vztahů při investorsko-inženýrské činnosti, kontrola dodržování lhůt
  • vyřizování podkladů pro vypracování technické dokumentace k žádostem o dotační tituly
  • správa, provoz a údržba dětských hřišť a sportovišť
  • zajištění pravidelných revizí
  • zajištění úkolů odpadového hospodářství obce v samostatné působnosti
  • správa pozemků a nebytových prostor, nejsou-li v objektech, v nichž se nacházejí byty
  • evidence drobného dlouhodobého hmotného majetku obce, včetně vyřazování a fyzické likvidace nepotřebného majetku
  • inventarizace majetku a závazků
  • zastupování technika obce v jeho nepřítomnosti (dovolená, nemoc)
  • součinnost při vydávání stanovisek, příprav podkladů na jednání RO a ZO, vyřizování žádostí, stížností a podnětů

Platové zařazení: dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, ohodnocení v 9. platové třídě (dle dosaženého vzdělání a praxe).
Osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby podle dosahovaných výsledků.

Písemná přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:
  • jméno a příjmení zájemce
  • datum a místo narození zájemce
  • státní příslušnost zájemce
  • místo trvalého pobytu zájemce
  • číslo občanského průkazu zájemce nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka
  • datum a podpis zájemce

K přihlášce zájemce připojí:
  • strukturovaný profesní životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydá, doloží cizí státní příslušník bezúhonnost čestným prohlášením
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
  • motivační dopis

Přihlášku s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ INVESTIČNÍ TECHNIK – NEOTVÍRAT! na obálce
doručí zájemce k rukám starostky obce Březno, Radniční 97, 431 45 Březno
nejpozději 31.1.2024 do 12:00 hodin.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Investiční technici?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Marie Táborská, starostka z Obec Březno

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Investiční technici

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.