Volné pracovní místo  INŽENÝR/-KA KVALITY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

INŽENÝR/-KA KVALITY
  • PP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou, nástup říjen 2016 nebo dle dohody, místo výkonu práce Hradec Králové
  • Náplň práce: komunikace se zákazníky, účast na oponenturách při zavádění nových výrobků, řešení požadavků na zkoušky výrobků, příprava a účast na auditech atd.
  • Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ technického nebo chemického směru, aktivní znalost AJ, znalost norem ISO, TS, VDA, znalost práce na PC, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilitu, organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování
  • V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář (pí. Ing. Peremská)

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016