Volné pracovní místo  INŽENÝR/-KA KVALITY - ANALYTIK/-ČKA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

INŽENÝR/-KA KVALITY - ANALYTIK/-ČKA
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce: *Provádí analýzy ze zákaznických reklamací; *Koordinuje spolupráci s externími laboratořemi a zadává specifické analýzy; *Pomocí TQM vytváří metodiky, soustavné zlepšování výrobních procesů a kvality výrobků; *Vytváří nové kontrolní polány pro výrobní procesy v SAP; *Přezkoumává kontrolní znaky; *Schvaluje nově vytvořené procesní plány řízení kontrol, včetně jejich aktualizací; *Zajišťuje blokaci dílů, výrobků nebo procesů, které neodpovídají specifikaci; *Spolupracuje při plánování, provádění, vyhodnocování a dokumentování interních auditů, procesů a výrobků; *Komunikuje výsledky hodnocení zákaznické spokojenosti s výrobním týmem a koordinuje plán opatření ke zlepšení; *Schvaluje prvotní či následné vzorkování dodavatelských dílů; *Zpracovává vyhodnocení nákladů; *Metodicky řídí analyzační oddělení
  • Požadujeme: *SŠ/VŠ vzdělání (elektro nebo strojní); *praxe v oboru 2 roky (automotive výhodou); *Odborná kvalifikace: QM- standardy (ISO 9001, ISO/TS 16949,VDA), QM-metody (8D, FMEA včetně SW-FMEA, SPC), Interní auditor kvality; *znalost anglického jazyka plynně slovem i písmem; *MS OFFICE, SAP výhodou, ŘP skupiny B
  • Nabízíme: týden dovolené navíc, penzijní připojištění, roční bonus/prémii, závodní stravování
  • V případě zájmu kontaktujte: Šmídová Tereza Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016