Volné pracovní místo  Inženýr kvality

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Přestanov 113.
Náplň práce: Proces řízení reklamací - zpracování reklamací včetně 8D, okamžitých opatření, analýzy příčin apod,
Podílení se na řešení interních a externích kvalitativních problémů, úzká spolupráce s ostatními členy týmu a odděleními,
Udržování a vytváření kvalitářské a procesní dokumentace (Quality Alert, katalog vad, zkušební plány, kontrolní plány…),
Sledování a vyhodnocování kvalitativně-relevantních dat
Podpora během řešení problémů s nakupovaným materiálem
Podpora a školení směnových mistrů a kontrolorů z kvalitativních požadavků na produkty, procesy apod, Provádění auditů produktu, Úzká spolupráce s mateřskou firmou v Pirně.
Požadavky: praxe v oboru min. 1 rok, anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni, CV v českém a cizím jazyce zasílejte na mail. použijte odpovědní formulář
Hlásit se osobně na uvedené adrese v dopoledních hodinách.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017