Volné pracovní místo  INŽENÝR/KA ELEKTRONIKY VÝVOJOVÉ KVALITY

Lokalita Nový Jičín
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce - Nový Jičín

Náplň práce:
-Práce v projektovém týmu a působení jako podpora dalších členů týmu v oblasti kvality elektroniky
-Zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek ve vývojové etapě
-Zodpovědnost za aplikaci nástrojů včasného plánování
-Vytváření test plánu pro elektronické komponenty pro ověření produktu dle zákaznických specifikací
-Vytváření DFMEA pro elektroniku
-Koordinace aktivit spojených s EMC testováním a komunikace s laboratořemi
-Aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech

Co požadujeme:
-VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ a praxe v oboru / elektronika
-Zkušenosti z automobilového průmyslu, nejlépe v oblasti elektrotechniky
-Orientace v technické dokumentaci
-Zkušenost s EMC testováním vítána
-Aktivní přístup a schopnost vést tým při řešení problémů spojených s designem, robustností výrobku, ověřování výrobku, reklamací od zákazníka
-Komunikativní znalost angličtiny, další jazyk výhodou
-Orientace na zákazníka a ochota cestovat

Co nabízíme:
-Příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
-Zázemí silné mezinárodní společnosti
-Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění, příspěvek na dopravné)
-Mzda dle zkušeností uchazeče

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.10.2017