Volné pracovní místo  Inženýr/ka kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–42 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
komunikace se zákazníky, řešení reklamací; optimalizace kvalitativních procesů vedoucí ke snížení zmetkovosti; plánování opatření zajišťujících kvalitu - APQP, FMEA atd.; spolupráce při plánování a realizaci nových projektů

Zaměstnavatel požaduje:
VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo jiný technický obor; zkušenosti v oblasti kvality v zahraniční společnosti (automotive velkou výhodou); dobré organizační schopnosti a samostatnost; znalost systémů řízení jakosti ISO 9000 a 14001 (popř. i TS 16949); dobrá znalost nástrojů kvality (např. TPQ, APQP, PPAP atd.), zkušenosti s interním auditem; komunikativní znalost anglického (komunikace s managementem společnosti v cizím jazyce); uživatelská znalost PC a MS Office; řidičské oprávnění skupiny B; spolehlivost, trestní rejstřík bez záznamu; komunikativnost a reprezentativní vystupování

Zaměstnavatel nabízí:
Stabilní a zodpovědnou práci na jednu směnu od po-pá; odborné zaškolení a korektní jednání; pracovní vybavení a OOPP, mobilní telefon; pololetní odměny, 2 sick days, stravenky (po zk. době)

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: FENIX PERSONAL s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016