Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika
Pozice:
Project manager
Lokalita:
Pardubice
Zveřejnil:
Úřad práce Pardubice
Může se Vám hodit:
Project manager Pardubice

Volné pracovní místo Inženýr/ka senior, logistické systémy

13.8.2016
FOXCONN CZ s.r.o.
Místo pracoviště
U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Staňte se součástí nového prejketu 4Tech, industiralizace 4. generace!

Do nového týmu hledáme zkušené inženýry pro logistické řešení projektu.

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce:
Návrh konceptu řešení strojů/nástrojů (základní CAD, definice použité technologie, definice interních/externích zdrojů)
RFQ řešení (cenová nabídka), tvorba rozpočtu konstrukčního týmu a supervize provedení projektů včetně cash flow

Analyzovat potřeby zákazníků a spolu s týmem procesních inženýrů navrhovat řešení s nejlepší ziskovostí

Zodpovědný za doručení řešení a předání koncovému zákazníkovi

Stát se expertem v definované oblasti za účelem doručení prvotřídních, inovativních a progresivních řešení

Požadujeme
Vysokoškolský titul v mechanickém, elektrickém, mechatronickém nebo systémovém inženýringu

2D/3D design (CAD, SolidWorks)

Zkušenost s projektovým managementem (PRINCE…), MS project

Pozadí v Lean podnikání

Pokročilá angličtina – mluví plynně
Detailní znalost technologií ze souvisejících oblastí, dobrý networking s dodavateli řešení

CE a ISO standardy pro dokumentaci

FMEA, APQP, návrh produktu

5 let v konstrukci, designu nebo PM, zkušenost s managementem/ko­ordinací výhodou

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování